آموزش مبانی نظری موسیقی در آموزشگاه موسیقی گلبانگ سپهر

یک آموزشگاه موسیقی خوب چه ویژه گی هایی دارد؟
  • مهمترین کار یک آموزشگاه موسیقی این است که روشی برای تدریس در پیش بگیرد که هنرجو بتواند به آن هدفی که برای یادگیری و آموزش موسیقی دارد برسد
  • یادگیری نواختن با یک ساز یک روش برای اجرای موسیقی می باشد اما یادگیری مبانی نظری موسیقی درک درست و فهمیدن موسیقی می باشد.
  • مبانی نظری موسیقی نیازمند تعهد است و فقط به عنوان مطالعه نیست، بلکه فرآیند یادگیری موسیقی می باشد برای این کار بهتر است یک ساز موسیقی انتخاب کنید، هنرجو با داشتن یک ساز بهتر می تواند مبانی نظری را درک کند و نواختن یک ساز، هنرجو را تشویق، کلاس را جذاب و کمک میکند هنرجو نظریه موسیقی را به طور کامل درک کند.

کلاس های تئوری موسیقی از پایه تا پیشرفته

این کلاس ها مورد نیاز همه ی هنرجویان در هر سطح از نوازندگی می باشد.

هنرجو در کلاس آموزش نوازندگی با تئوری موسیقی به صورت کاربردی و به اندازه ای که مورد نیازِ نوازندگیِ اوست آشنا می شود. به همین سبب برای یادگیری بسیاری از موارد نظیر میزان ها – فواصل و گام ها – آکورد ها – اصطلاحات و نشانه ها ی موسیقی و … به صورت کامل تر و مشروح ، باید در کلاسهای آموزش مبانی نظری شرکت کند.

کلاس های هارمونی و کنترپوان و آهنگسازی نیز به صورت خصوصی در آموزشگاه گلبانگ سپهر تشکیل می گردد .

هارمونی و کنترپوان از موارد بسیار مهم در موسیقی خصوصا آهنگسازی می باشد و هنرجو پس ازگذراندن این دوره ها، سازشناسی و ارکستراسیون را همزمان با کلاس آهنگسازی فرا می گیرد.

کلاس های تجزیه و تحلیل موسیقی دستگاهی ایران

در این کلاس ها علاوه بر تئوری مقدماتی بین المللی موسیقی، دستگاه ها و آوازها و گوشه های موسیقی بررسی و تحلیل می شوند.

یادمان باشد موسیقی هنر اندیشیدن با صداهاست!!

همین حالا با ما تماس بگیرید…

یک دیدگاه بگذارید

همین حالا تماس بگیرید