انواع کلاس های اموزش آواز در آکادمی گلبانگ سپهر

  • کلاس آواز پاپ
  • کلاس آواز کلاسیک
  • کلاس اواز سنتی
دوره آواز شامل چند بخش اساسی است :

صدا سازی

سلفژ

تکنیک های نفس گیری

اصول خواندن

 

 

توصیه های مهم در بحث آموزش آواز خوانی

1- در هنگام خواندن آواز نباید فشار زیادی را روی حنجره خود بیاورید تا صدای بلندتری را داشته باشید اگر مدیریت صدا را یاد بگیرید می توانید در یادگیری آواز خوانی پیشرفت کنید.
2- گرم کردن بدن قبل از خواندن آواز می تواند انرژی بسیار خوبی ایجاد کرده و خواننده بهتر اجرا خواهد کرد.
3- استرس می تواند به دفعات به اواز شما لطمه وارد کند شما با صدای خود قصد انتقال آرامش به دیگران را دارید اگر خودتان استرس داشته باشید تاثیر مستقیمی بر خواندن شما دارد و صدای شما حین خواندن بد جلوه می کند.
4- تنفس هم در اجرای آواز می تواند بسیار یاری رسان باشد مدیریت تنفس که از تکنیک های آواز خواندن می باشد و این امر تاثیر بسیار زیادی در کیفیت صدای خروجی شما دارد.
5- ممکن است تصور کنید داشتن حرکات بدن  هم به مراتب ارتباط شما با شنونده را بیشتر کند در صورتی که این مورد می تواند نتیجه عکس داشته باشد پس تا جای ممکن با افزایش تمرکز کمترین حرکت را حین خوانندگی داشته باشید.

به طور کلی آواز خوانی یا به گفته عموم خوانندگی مهارت و توانایی است فراتر از توانایی گفتگو کردن، پس برای اینکه آوازی را در هر سطح به خوبی بخوانیم باید در ابتدا بیاموزید که چگونه نفس بکشید، شاید این نکته در ظاهر همیشه از الویت پایین تری برخوردار باشد اما شروع کار یک خواننده با یادگیری تنفس صحیح آغاز می شود، بعد از این گام با قدرت و رزنانس بالاتر شروع به خواندن خواهید کرد.

در کلاس های آموزش آواز آکادمی گلبانگ سپهر با متدهای جدید بصورت کاملا اصولی خوانندگی را  آموزش می دهیم و این می تواند مسیر پیشرفت  در یادگیری آواز را دو برابر کند.

یادمان باشد که موسیقی هنر اندیشیدن با صداهاست!!

همین حالا با ما تماس بگیرید…

یک دیدگاه بگذارید

همین حالا تماس بگیرید